شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام

تسبیح دیجیتال
+ قصدداريم دردهه اول محرم هرروز بعدازنماز صبح "زيارت عاشورا"جهت نابودي دشمنان اسلام قرائت کنيم شماهم اگرهمراه هستيد ياحسين در قسمت نظرات درج کنيد
بهدونه
همراه هستيم
خيلي خوب --- دوستان لايک بزنند تا بالا بماند
ياحسين
سكوت خيس
ياحسين
ماهم باشماييم
مرتضي .
ياحسين.اللهم اللعن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد
صبوري هستم از وبلاگ زندگي,از زحمات شما بزرگوار, قدردانيم,پاينده و سرسبز مثل سرو ,باشيد.
السلام علي المهدي [))
السلام علي الخَد التّريب ـ ان شاء الله ديگران را هم برخواهيم انگيخت
.........*لطفا رسانه باشيد*..........
لايك بزنيد بالا بماند تا همه دوستان ببينند
2-صاعقه
يا حسين
ان شا ءالله
ياحسين
هما بانو
ان شا الله .. به اميد خدا..
براي نابودي دشمنان اسلام، بايد با آن ها بجنگيم. اگر جنگجو هستيم با جنگ افزار اگر نه با قلم.. که خداوند مي فرمايد: قاتلوهم حتي لاتکون فتنه و يکون الدين لله.. اما اين که مي فرماييد براي نابودي دشمنان اسلام، دعا کنيم خيلي خنده دار به نظر مي رسد. دعا را براي زن ها بگذاريد. کار مردها جهاد است.
مساله ديگر اين که چرا شما به فکر نابودي دشمنان اسلام هستيد؟ پيامبر اکرم، هيچ وقت به فکر نابودي مخالفان خود نبود. بزرگ ترين دشمن اسلام را که در آن زمان ابوسفيان بود، به جاي نابودي هدايت کرد و مسلمان کرد. ما هم بايد پيرو آن آخرين نور باشيم. بايد تمام جهان را هدايت کنيم. خداوند نمي فرمايد با کافران بجنگيد تا همه آن ها را نابود کنيد، بلکه مي فرمايد با آن ها بجنگيد تا همه جا دين خدا حاکم باشد..
بياييد درست مسلمان باشيم. با هر روز زيارت عاشورا خواندن به جايي نمي رسيم.. من به شما پيشنهاد مي کنم به جاي خواندن زيارت عاشورا، وقت بگذاريد و سيره امام حسين را مطالعه کنيد. وقت بگذاريد و از مقاتل، اظهارات امام حسين و يارانش را پيش از شهادت گردآوري کنيد. اين کارها بسيار سودمندتر از خواندن زيارت عاشورا آن هم به زبان عربي است که چيزي از آن سر در نمي آوريد.
*سلام* خوندن منظم زيارت شريف عاشورا علامت *نهايت تفکر و نهايت تيزهوشي و نهايت همرنگي شما با همه ي زيبايي هاي دنياست.*@};- زيارت عاشورا از اصيل ترين منابع معرفت ديني ست و زبان ش زبان وحي و الفاظ ش براي هميشه موندگاره @};-
*براي سال 92 تا به حال 333 اعلام آمادگي كردن*
mp3 player شوکر
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله آذر ماه
vertical_align_top